價格:免費
更新日期:2018-05-10
檔案大小:2.8M
目前版本:1.0.1
版本需求:Android 4.0 以上版本
官方網站:http://www.mobilemadness.pl
Email:info@mobilemadness.pl
聯絡地址:Mobile Madness Sp. z o.o. ul. Kolejowa 1/7 35-073 Rzeszów Polska
Aplikacja „e-Granica” jest innowacyjną informacyjno-komunikacyjną technologią wykorzystywaną zarówno przez turystów jak również, przez firmy transportowe, przedstawicieli handlowych czy kurierów podróżujących i pracujących na pogranicza lubusko-brandenburskim.
e-Granica pozwala w prosty i wygodny sposób, na bieżąco pozyskiwać informacje dotyczące bezpieczeństwa ludności. Każdy użytkownik aplikacji pobiera aktualne ostrzeżenie meteorologiczne i hydrologiczne. Dzięki tej aplikacji można również sprawdzić aktualne informacje o utrudnieniach na drogach jakie występują w regionie. Przy pomocy aplikacji można określić swoją lokalizację, aby lepiej móc zlokalizować zagrożenia w okolicy. Aplikacja dostarczy również wiele informacji o wydarzeniach kulturalnych czy atrakcjach turystycznych regionu. Na interaktywnych mapach można sprawdzić aktualne zagrożenia przeciwpowodziowe, sytuacje burzową oraz rozmieszczenie instytucji, które w sytuacjach zagrożenia życia lub mienia udzielą pomocy. W dziale „WARTO WIEDZIEĆ” użytkownik ma możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem poradników oraz informacji o ważnych instytucjach regionu. Można dowiedzieć się jakie są rodzaje alarmów, aby móc je w razie niebezpieczeństwa rozpoznać oraz jak udzielić pierwszej pomocy.
Aplikację „e-Granica” można bezpłatnie ściągnąć na smartfony i tablety, doskonale sprawdzi się w prowadzeniu podróżujących do celu. Z aplikacji „e-Granica” będzie mógł korzystać każdy obywatel przekraczający granicę polsko - niemiecką, co będzie niewątpliwie z korzyścią dla obu stron projektu.
Aplikacja przyczyni się do:
• podniesienia atrakcyjności terenów położonych w okolicach tras zablokowanych np. przez wypadek;
• redukcji zatłoczenia w ruchu przygranicznym;
• ograniczenia ilości wypadków;
• skrócenia czasu przejazdów pojazdów transportu zbiorowego i firmowego;
• skrócenia czasu przejazdu w transporcie publicznym;
• poprawy płynności transportu;
• zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym;
• poprawy komfortu podróżowania i ułatwienia jazdy po drogach województwa lubuskiego.